Cannaderm

Krem ochronny dla dzieci – Cannaderm

32

Pasta do zębów z konopią – Cannaderm

32

Krem kojący z konopią dla dzieci – Cannaderm

35

Krem na odparzenia dla dzieci – Cannaderm

36

Serum przeciwtrądzikowe z konopią – Cannaderm

36

Pianka do mycia dla dzieci – Cannaderm

39

Kuracja do włosów z konopią – Cannaderm

39

Krem przeciwtrądzikowy z konopią – Cannaderm

40

Krem na AZS i łuszczycę z konopią – Cannaderm

42

Mleczko do ciała z konopią – Cannaderm

42

Maść do bardzo suchej skóry – Cannaderm

42

Szampon przeciw wypadaniu włosów z konopią – Cannaderm

44

Marka Cannaderm jako pierwsza na czeskim rynku rozpoczęła produkcję kosmetyków, w których kluczowym składnikiem był olej z nasion konopi siewnych CANNABIS SATIVA. Kosmetyki Cannaderm do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów produkowane są w środowisku farmaceutycznym, zgodnie z przepisami dotyczącymi produkcji certyfikowanych kosmetyków naturalnych.

Olej tłoczony jest na zimno i nie posiada właściwości psychoaktywnych. Jego głównymi składnikami są nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT): kwas linolowy z grupy kwasów tłuszczowych omega 6 (50-70%) i kwas linolenowy z grupy omega 3 (15-25 %) w bardzo korzystnej proporcji 3:1. Olej posiada naturalne właściwości antybakteryjne. Stosowany bezpośrednio na skórę ma działanie antyzapalne, regenerujące i przeciwświądowe przy wielu chorobach skórnych, takich jak atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca, trądzik, egzema, owrzodzenia, odleżyny i inne zapalne dermatozy.

Produkty Cannaderm posiadają certyfikaty CPK (certyfikowane kosmetyki naturalne) oraz CPK bio (certyfikowane biokosmetyki). Certyfikaty gwarantują przyjazną dla środowiska produkcję i naturalne pochodzenie surowców wykorzystywanych w procesie produkcji kosmetyków Cannaderm.