Bibułki do suszu

BOVEDA 62% 1g saszetka regulator wilgotności

3

BOVEDA 62% 4g saszetka regulator wilgotności

4

Bibułki Elements z papieru ryżowego

5

Truskawkowe bibułki Juicy Jay’s

9

Jabłkowe bibułki Juicy Jay’s

9

Arbuzowe bibułki Juicy Jay’s

9

Bibułki z filterkami Mascotte

9

Bletki – sprawdź, co oferujemy

Bibułki do jointów, nazywane przez grono palaczy jako bletki, to cienkie kawałki delikatnego papieru, za pomocą których możesz samodzielnie zawinąć tytoń lub suszone zioła. Wykorzystaj je zawsze wtedy, gdy masz ochotę zapalić, lecz nie jesteś w stanie nabyć gotowego papierosa. A może preferujesz jedynie własnoręczne wyroby? Bletki z filtrem smakowym to niezbędnik każdej osoby palącej – łatwe w użyciu niezależnie od okazji.

Posiadamy ofertę bletek przeznaczoną dla palaczy, którzy cenią sobie ciekawe rozwiązania i wysoką jakość produktów. Oferujemy zarówno podstawowy asortyment, taki jak bletki z filtrem, ale również wersje smakowe – dzięki nim zwinięty tytoń lub suszone zioła zyskają delikatny aromat soczystych owoców. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt dobrany idealnie do swoich potrzeb.

Wykorzystaj je do skręcenia jointa z suszem z CBD, również dostępnym w  naszym sklepie internetowym. Cienki papier sprawi, że cały proces będzie niezwykle łatwy i szybki. Korzystaj z niezwykłych właściwości konopi siewnych – ich palenie może przynieść zaskakujące rezultaty.

Bletki smakowe – jabłko, arbuz, a może soczysta truskawka?

Bibułki konopne o smaku owoców to rozwiązanie dla palaczy chcących urozmaicić smak palonego tytoniu bądź konopi. Użyj ich, gdy nie odpowiada Ci smak spalanych specyfików lub po prostu szukasz urozmaicenia w postaci nowych aromatów. Zapach przypominający świeżo zerwane owoce przełamie silną woń papierosa i zapewni nowe doznania.

Każda bletka smakowa została wykonana z czystego papieru konopnego, który dodatkowo posiada znak wodny nadrukowany atramentem sojowym – dzięki niemu możesz palić swojego papierosa przez znacznie dłuższy czas. Produkt został szczelnie zapakowany, więc jego smak nie wywietrzeje i bletki zachowają cały swój aromat dla Ciebie.

Oferujemy bletki smakowe w wielu wariantach– każdy nasz klient może zapalić jointa o aromacie swoich ulubionych owoców. Jakie dokładnie smaki można znaleźć w naszym sklepie internetowym? Przygotowaliśmy wersję jabłkową, która orzeźwia i energetyzuje. Zwolennikom słodkich smaków proponujemy soczystą truskawkę, natomiast bletki arbuzowe dadzą rześkość i nieoczywiste walory smakowe.

Bletki z filtrem – niska cena i wygoda użytkowania 

Decydując się na bletki z filtrem otrzymasz gotowy zestaw do samodzielnego zwinięcia jointa. Wystarczy, że umieścisz w nim tytoń lub susz konopny i gotowe. Obecność filtrów w wykonanym przez siebie papierosie jest kluczowa – jego zadanie to redukcja ilości nikotyny i innych substancji toksycznych, jakie przedostają się do organizmu palacza. Jednocześnie, w niewielkim stopniu, filtry wpływają na smak tytoniu i delikatnie go łagodzą.

Oferowane przez nas bletki z filtrem zapakowano w wygodne zamknięcie na magnes, które zapewnia czystość i nieustanną świeżość papieru. Użyj go w dowolnym momencie – nawet po dłuższym czasie użytkowania, produkt będzie tak samo dobrej jakości, jak w momencie zakupu.

Bibułki do jointów z filtrem są cienkie i wyjątkowo lepkie, przez co łatwe do skręcania. Dlatego chwalone są szczególnie przez palaczy wybierających wysokiej jakości produkty. Bibułki konopne dostępne w naszym sklepie internetowym to wersja najczęściej wybierana przez wielu wymagających klientów – zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Wysoka jakość w połączeniu w niską ceną sprawia, że to dobra propozycja, zwłaszcza dla tych, którzy dopiero rozpoczynają palenie własnoręcznie skręconych jointów.

Bletki z papieru ryżowego – dłuższy czas palenia

Szukasz rozwiązania, dzięki któremu Twoje jointy będą paliły się znacznie dłużej? Jeśli tak, w pierwszej kolejności powinieneś wypróbować bibułki konopne z papieru ryżowego. Czym tak naprawdę różnią się od standardowych bletek?

W porównaniu z produktami wykonanymi z papieru drzewnego bądź konopii, bletki ryżowe są znacznie cieńsze i zupełnie neutralne w smaku. Dlatego doskonale sprawdzają się podczas spalania produktów najwyżej jakości, często o wyjątkowym aromacie. Wielu doświadczonych palaczy twierdzi, że bletki z czystego papieru ryżowego spalają się znacznie wolniej. Możesz więc cieszyć się smakiem ulubionego tytoniu lub ziół na dłużej. A po spaleniu pozostawisz po sobie mniejszą ilość popiołu. 

Warto sprawdzić również: